• Ria2_Family_with_Streamer2.jpg
  • P056_CL_Heroshoot_Black_Streamer_V02.jpg
  • P019_SenseiSP_GoldMedal_without_BG.jpg
  • Opn-Line-up.jpg
  • Alta2_family.jpg
  • opn2.png
  • Nera2_IIC_designRITE_miniRITE.jpg
  • Dynamo_line-up.jpg
  • P127_Opn_miniRITE_R_68RoyalBlue_Speaker85_BassDomeDV_L_68RoyalBlue_Speaker85_BassDomeDV_101.jpg

Kontaktid

Kuulmisrehabilitatsiooni Keskus
Pärnu mnt 106, Tallinn (vt kaarti)
Klienditeenindus E–R 9–15
Telefon +372 645 4046
info@heakuulmine.ee
Teeninduspunktid Eestis

 

 

 

Oticon Real viib sind uude, innovatiivsesse tehnoloogiasse, millega varustab Polaris ja Real Sound (tõelise heli) tehnoloogia, saades osa väga olulistest helidest samal ajal kaitstes sind ebameeldivatest helidest, mis on reaalses maailmas liiga teravad ­– helisevad telefonid, lõõtsuv tuul, klaviatuuride klikkimine, uste paugutamised, kõlisevad võtmed, klõpsivad näppude toksimised. Vaiksed ja kõrvulukustavad helid on kõikjal meie ümber, kuid kahjuks häirivad need tihti kuuldeaparaadi kasutajaid. Seda seetõttu, et traditsiooniliste kuuldeaparaatide tehnoloogia ei võimalda selliste helide optimaalset balansseerimist.

Reaalse maailma helide kogemine

Reaalne maailm on avatud, mitte suletud. Oticon Real varustab sinu Ajukuulmise (BrainHearing) filosoofia abil oluliste helide maailma minekut balansseeritult. Siin ei otsita kompromissi kõne ja teiste oluliste helide vahel. 

Reaalheli (RealSound) tehnoloogia

See tehnoloogia viib meie sügaval neuroloogilisel võrgustikul baseeruva järgmise taseme helide töötluseni võimaldades nutikalt jääda reaalsesse maailma.

Kasutatavad tehnoloogiad:

MoreSound Intelligence 2.0 (More tehnoloogia helide intelligentne töötlus) võimaldab pöörduda kõikide eksisteerivate helide poole selges, täielikus ja balansseeritud helipildis. Nüüd ka juba tuulemüha stabilisaatoriga.                                                                                                                      

MoreSound Optimizer (More heli optimeerija) väldib helide tagasisidet (vilet) ümbrusest, võimaldades edasi anda optimaalset võimendust kogu päeva jooksul.

Juhuslike helide (SuddenSound) stabiliseerija

Kohene ja ettevalmistatud juhuslike helide balanseerija.

See tehnoloogia võimaldab toimetada rohkem kui 500 000 pehme ja tugeva heli juhuslike helidega päevas võimaldades kõnest arusaadavust.

Kasutades uusi detektoreid, jälgib juhusliku heli stabilisaator pidevalt ümbritsevat helipilti ja võimaldab sellega adapteerida võimendust hoides nii pehmeid kui ka tugevaid juhuslikke helisid patsiendile balansseeritult ja meeldivalt.

Juhuslike helide stabilisaatori eelised:

Maailma esimene tuule ja mürade vältimise süsteem.

Süsteem kasutab kahte patenteeritud tehnoloogiat, mis eraldab ja puhastab tuule ja muid mürasid 500 korda sekundis. Tuule ja mürade stabilisaator võimaldab tuulises ja muu müraga keskkonnas kõnest aru saada. Süsteem arendati välja ülikoolide tuuletunnelite võimalusi kasutades.

Real kuuldeaparaate valmistatakse: Real miniBTE, Real miniBTE R, Real miniRITE T ja Real miniRITE R. 

Uudised


Real – Oticoni uus tippmudel

Tutvu hinnakirjaga


Loe lähemalt ajukuulmisest (BrainHearing)


OTICON More aparaadid! 


Uus teenus – KODUNÕUSTAMINE

Kuulmisuuring aparaadi reguleerimiseks või uue ostmiseks, Oticon´i kuuldeaparaadi reguleerimine, individuaalse kõrvaotsiku jäljendi võtmine.
Võta meiega ühendust


Uus Oticon Opn™
BrainHearing™ tehnoloogial põhinev kuuldeaparaat

Meie aju töötab usukumatul kiirusel, nüüd on olemas kuuldeaparaat, mis suudab selle kiirusega sammu pidada. Oticon Opn on tark
valik pingutustevaba ja loomuliku kuulmise jaoks! Loe aparaadi kohta lähemalt


Partnerid 

   


Tutvu privaatsuspoliitikaga