• Nera2_IIC_designRITE_miniRITE.jpg
  • Alta2_family.jpg
  • opn2.png
  • Opn-Line-up.jpg
  • Dynamo_line-up.jpg
  • P056_CL_Heroshoot_Black_Streamer_V02.jpg
  • P127_Opn_miniRITE_R_68RoyalBlue_Speaker85_BassDomeDV_L_68RoyalBlue_Speaker85_BassDomeDV_101.jpg
  • P019_SenseiSP_GoldMedal_without_BG.jpg
  • Ria2_Family_with_Streamer2.jpg

Kontaktid

Kuulmisrehabilitatsiooni Keskus
Pärnu mnt 106, Tallinn (vt kaarti)
Klienditeenindus E–R 9–15
Telefon +372 645 4046
info@heakuulmine.ee
Teeninduspunktid Eestis

 

Pakume Taani ettevõtte Oticon´i kuuldeaparaate. Firma on maailmas üks juhtivamaid kuuldeaparaatide välja töötajaid ja tunnustatud tootja. Koostöös Oticon´i audioloogidega on arendatud uusimal tehnoloogial põhinevaid aparaatide seeriaid nii Lastele kui ka Täiskasvanutele. Lisaks pakume veel täiendavaid abivahendeid Lisavarustuse (Streameri, TV adapteri, juhtpuldi ja ConnectLine mikrofon) näol.

Valida saab erinevate mudelite vahel – pakume kõrvasiseseid ja kõrvataguseid aparaate. Mudeli valik sõltub inimese kuulmislangusest, kõrva kujust, inimese soovidest, vajadustest ja võimekusest aparaati kõrva panna ning hooldada. Paljud kuulmislangusega inimesed kannatavad tinnituse all. Neile on Oticon´il pakkuda spetsiaalseid tinnitust leevendavaid kuuldeaparaate.

 

Kuuldeaparaat ei taasta 100%-list kuulmist. Aparaate tuleb kanda terve ärkveloleku aja vältel. Ajutine kandmine ei taga soovitud tulemust. Mõlemas kõrvas aparaatide kandmine aitab oluliselt parandada kõnest arusaamist keerulisemastes situatsioonides. Uuemal tehnoloogial põhinevate aparaatidega on võimalik tajuda lisaks veel suunda ja heliallika asukohta.

Kõige uuemad mudelid Oticon More ja Opn analüüsivad üle 100 korra sekundis 360 kraadi ulatuses ümbritsevat heli ja ülikiire protsessori abil on inimesel lihtsam eristada erinevaid helisid üksteisest. Väheneb kuulamiseks mõeldud pingutamine, selle tulemusena on ajul kergem infot meelde jätta ja suureneb kõnest arusaamine.

Oticon ON rakenduse kaudu on võimalik juhtida oma kuuldeaparaate ja olla ühenduses kogu maailmaga.

Uudised


Real – Oticoni uus tippmudel

Tutvu hinnakirjaga


Loe lähemalt ajukuulmisest (BrainHearing)


OTICON More aparaadid! 


Uus teenus – KODUNÕUSTAMINE

Kuulmisuuring aparaadi reguleerimiseks või uue ostmiseks, Oticon´i kuuldeaparaadi reguleerimine, individuaalse kõrvaotsiku jäljendi võtmine.
Võta meiega ühendust


Uus Oticon Opn™
BrainHearing™ tehnoloogial põhinev kuuldeaparaat

Meie aju töötab usukumatul kiirusel, nüüd on olemas kuuldeaparaat, mis suudab selle kiirusega sammu pidada. Oticon Opn on tark
valik pingutustevaba ja loomuliku kuulmise jaoks! Loe aparaadi kohta lähemalt


Partnerid 

   


Tutvu privaatsuspoliitikaga